1. Для просмотра полной версии форума нужно Войти или зарегистрироваться
    Скрыть объявление
  2. В период военного положения в Украине рекомендуем сохранять трезвость, это жизненно важно как вам так и вашим близким, возможно вам придётся их защищать и для этого лучше оставаться трезвыми! Нужно пережить это не лёгкое время, помогайте друг другу чем можете, мы с вами! Гуманитарная помощь жителям Украины
    Скрыть объявление

☮ Грибы гриби від psylocibin master

Тема в разделе "Отзывы, трип репорты", создана пользователем Паяльник для пайки, 30/4/22.

  1. TS
    Паяльник для пайки

    Паяльник для пайки Banned Banned

    Регистрация:
    26/1/21
    Сообщения:
    1.836
    Карма:
    304
    Репутация:
    390
    Оценки:
    +2.454/13/-24
    Добро часу доби шановні, Христос Воскрес!

    Сьогодні я, прокинувшись удома рано вранці
    й обувши костилі в домашні теплі капці,
    і першим ділом думав було ритися у свому заплічному ранці,
    у пошуках зіплоку з травами, який туди я кинув вчора на світанці
    Проте ще зовсім сонна моя буйна голова
    мені сказала ясно «дядя, ша!»
    пора би вже свою свідомість розширяти,
    й поважним людям тріп на іх продукцію вже написати

    Карочє дєло будо так, заходжу я одного дня на лігу, і бачу в лс повідомлення від товариша noman, про те, що я переміг у його флуд конкурсі (про який я давно забув і не згадував).


    https://www.legalizer.vip/forums/PsilocybinMaster/

    Далі все доволі стандартно, отримую повідомлення про прибуття, вдіваю свій стелс костюм для успішного сйому:

    [​IMG]

    і спускаюсь на ліфті, далі кувирком вперед з ліфта підлітаю до поштомата, знімаю клад в касаніє, і заднім кувирком залітаю назад у ліфт. Фуух, удачний сйом, благо камери в підізді і ліфті вже були заклеєні.

    Вилітаю з ліфта, ще три кувирки вперед, і от я уже у себе на базі розпаковую посилку. Стелс норм, палити не буду, тут не докопатись.

    Вміст посилки представляє собою пакован в якому в наявності окрім стелсу є і мій приз. фото було зроблено пізніше.


    IMG_5142.JPG

    Оскільки тиждень був дуже напружений, відповідно й настрій неоч, тому даний тріп я чуток відклав, на попіздже, так сказати)

    Тріпувати цього разу вирішив сам, удома, виключно в рекреаційних цілях. І так підібравши підходящий день для вживання, я приступив. Сиплю на вагу ~3г, злегка дроблю, панеслась
    • М 31/188/72
    • Толер : відсутній (вживав гриби 3 місяці тому)
    • Кростолер : мікродозінг мухоморів зранку, (тріпував в обід), шишки 2 дні тому
    0:00 Закидаю я дану дбайливо подріблену руцями рослинну субстанцію у рот, сильно пережовую. Запах ледве відчутний, смак - типічно грибний, може чутка солодкуватий, персонально як для мене - ням нямка в чистому вигляді, я би сказав дуже смачно. Структура у речовини доволі мясиста, і чітко відчувається попри просушку й подрібненість її безпосередньо перед вживанням. Одразу ж запиваю дану нямку великою кількістю гарячого лимонаду з ложкою меду, оскільки даний напій допомагає активним речовинам усередині гриба розкрити себе у повній красі(все як книжка пише). Далі я пакую у себе в нагрузку половинку молочної чоколядки,щоб підкіпити організм так сказати)

    0-30: Лежав на диванчику заліпаючи в очікуванні чуда, і паралельно налаштовуючи свій внутрішній приймач на сигнали зі сторони всесвіту. Починаю відчувати перші ефекти, спочатку плавно кидає в жар, і це явно не від лимонаду, далі трішки підвищується серцебиття і пульс, починаю пітніти. Попри легке запаморочення і вже явно виражене тремтіння рук, я продовжую налаштовувати свій організм на тріп, медитуючи в положенні лежа, повністю віддаючи своє «Я» для подорожі у грибне царство.

    1-00: Відчуття часу сильно сповільнюється, думки починають плутатись між собою, штори внєзапно починають мерехтіти, зовсім непомітно для мене БАХ, і осьо я уже прямо на вході у грибне царство. Спочатку я відчуваю легкий холод по тілу (попри те що пітнію), і поколювання в руках, далі ці відчуття плавно переходять по всіх кінцівках моєго персонажу. Мій живіт починає виділяти приємне тепло, яке розходиться хвилями, наповнюючи ним моє смиренне тіло. Сильно пітнію (попри те що зовнішній оболонці холодно), далі несподівано з’являється легка паніка, і опачік, стимуляція о_О, бажання підриватись, кудись йти, гуляти, бешкетувати, бити їбальники, творити, руйнувати, одним словом робити все й одразу.

    Штори на вікні починають танцювати сильніше, обриси предметів у кімнаті стають розмитими, і починають злегка підморгувати мені різними кольорами, а ще час від часу з’являються легкі бліки в зороспринятті.


    1-20: Вхід в грибне царство відбувається для мене впевнено, мєдлєнно, але увєрєнно, при цьому мій організм відчутно не хоче піддаватись вприву цього дару природи, троха панікує, активно хоче рватись кудись напролом скрізь всі виміри всесвіту, подалі від цього п’янкого відчуття, яким наповнене грибне царство, проте назад для нього вже немає вороття.

    1-45: Мене дуже сильно труханить, почали чутка стукати зуби, відчуваю дуже сильну стимуляцію, впереміш з легкою панікою. Усе тіло стало ніби наелектризоване, моя зовнішня оболонка під назвою «шкіра» покривається немовби холодними голками, які поколюють (ай), і стає немовби чужою, просто банальною земною оболонкою для внутрішього моєго внутрішнього Я. Далі шкіра стає холодною, попри внутрішні яскраві відчуття хвиль тепла, які поширються в мені десь від області шлунка. Відчиняю вікно, попри те що мене морозитьсь, дана мутка несподівано для мене вносить ніби бонусом у мій тріп аромати весни, спів пташок, подих вітру, і все це явно домінує над звичними звуками урбану за ним, переважає його.
    Зненацька у якогось дебіла внизу спрацьовує сигналка на його колимазі, цей звук різко неначе цвях вклинюється в мій мозок, порушуючи внутрішню гармонію, і смушує підірватись з ліжка до вікна, тоді знову медитувати, тоді знову до вікна, і так декілька разів підряд (не памятаю скільки). Звук мигалки давно вже втих, але він відлунням продовжує звучати в моїй голові, при цьому ніби змінючи свою структуру, і от я вже прям можу взяти його у руки, відчувати, змінювати, він льється ніби вязка рідина поміж моіми гарячими пальцями, на дотик холодна і гаряча водночас.


    2:10: Далі сильно пітнію, попри те що тіло кидає то у жар то у холод. Панічні відчуття практично повністю зникають, і моє тіло перестає пручатись і починає звикати до перебування у грибному царстві. У візуальному плані спостерігаю яскраве мерехтіння, текучість, полоси, а також періодичні яскраві сплахи по всьому периметру монітору моєї кабіни :). Фрактали також присутні , але помірні, в основному у вигляді класичних тунелів, і стародавніх візерунків у середині моєго мозку. Наяву ж все стало напрочуд яскраве, ніби я під лампою, хоча сонечко наразі сховалось за хмарами. Сконцентруватись головою на чомусь стає абсолютно неможливо, мій потік думок повністю під контролем грибів, одним словом у мене веселі каруселі.

    2:50: зненацька наповнює відчуття повного блаженства й гармонїї з усім світом. Усередині мене все перемішалось, добро зі злом, бобро з ослом, біль з ейфорією, любов з ненавистю, банальне сьогодення з вічністю. Напрочуд сильна стимулюча дія на пару з ефектами дежавю, втратою відчуття часу і візуалами не дає змоги чимось себе зайняти, навіть лежачими роздумами про вічне. У роті я досі відчуваю смак грибів, а у носі - їх запах. Циклічно ходжу по кімнаті, розглядаючи візерунки на килимі, потім візерунки на стінах, потім я намагаюсь спробувати переносити візерунки з килима на стіни, і навпаки, і це у мене також виходить. Музику вмикати банально боюсь, оскільки вважаю що це може повністю змінити напрям моєї захоплюючої подорожі у пошуках себе всередині себе.

    3-15: Дивлячись із самої вершини весесвіту,прям зверху,на своє існування, я уперше згадую про потребу підтримувати свій організм на ходу,. мій вибір падає на заздалегідь приготований для тріпу грейпфрут, і мінералку. Про те, що вони мають смак і запах грибів думаю ви вже самі здогадались. Закріпив я всю цю ідилію усіяною світлоформами й чарівними візерунками залишеною полкою шоколадки. Підкріпившись чутка таким чином, я й не помітив як вийшов на плато. Проте досі всидіти на одному місці у мене нема ніякої змоги, досі сильно стімить, на вулицю йти поки що ніякого бажання також немає. Несподівано у мене з’являється змога контролювати свій тріп, а якщо бути точнішим - регулювати його ефекти (+\-). До цього переломного моменту даний тріп повністю контролював мене, тепер же я був наділений змогою вносити у нього свої корективи. Отже тепер я - український літак, плавно бороздящій простори своєї свідомості і грибного царства. Чутка збавивши оборотів на перемикачі швидкості польоту думок в моїй кабіні, я пізнав дзен, і зміг розпочати роздуми над тим для чого власне цей тріп і планувався.

    IMG_4566.JPG IMG_3074.JPG

    4-00: Помисливши глобально деякий час, я згадую про важливу зустріч, яка була запланована вечір цього дня, і була би пройобана, якби не нагадування на телефоні. Це стає для мене шоком, пробе я збираю себе до купи, розчехляю чехли, починаю прасувати сорочку і кардіган, стрілки на штанах, і вирушаю на зустріч пригодам з ясним розумом. Ефекти уже майже не відчуваються, лише злегка візуалить, що є приємно у цей сірий вечір)

    5-00: Опісля успішної дипломатичної зустрічі, ідучи додому я прямо в путі задуваю плотну банку, що дає мені легкий догон ефектів. Дома кидаю на кішку чутка хрючева, і пхну в ліжечко насолоджуватись кольоровими сновидіннями. Наступного дня негативу не помітив, можливо злегка шлунок бурлив, але то не рахується

    Ітогі падведьом:

    Маємо продукт від (на мою скромну думку) кращого гровера на цій платформі. Відправки швидко й оперативно. Продукт якісний, вирощений дбайливо. Однозначно рекомендую. Усім бобра!_),

    • Магаз - 10/10
    • Манагер - 10/10​
    • П​
      родукт - 10/10​
    • Місце кладу 11/10​
    • Час сйому кладу : 3 сек​
     
    Последние данные очков репутации:
    Duke2283321: 1 Очко 30/4/22
    SHOKSA BOYSA: 1 Очко 30/4/22
    JackGobs: 1 Очко 30/4/22
    • Мне нравится Мне нравится x 3
    • Спасибо Спасибо x 1
    Последнее редактирование: 30/4/22
  2. Duke2283321

    Duke2283321 Местный житель

    Регистрация:
    11/12/20
    Сообщения:
    5.190
    Карма:
    404
    Репутация:
    464
    Оценки:
    +3.767/7/-33
    Не отписан трип:
    1
    Хорош, только фотки грибов не грузит
     
  3. TS
    Паяльник для пайки

    Паяльник для пайки Banned Banned

    Регистрация:
    26/1/21
    Сообщения:
    1.836
    Карма:
    304
    Репутация:
    390
    Оценки:
    +2.454/13/-24
    все грузит, главное шоб тебя под грибами никто не грузил)
     
    • Мне нравится Мне нравится x 1
  4. noman

    noman Хорошо известный

    Регистрация:
    13/8/20
    Сообщения:
    44
    Карма:
    203
    Репутация:
    221
    Оценки:
    +1.877/2/-3
    Депозит:
    $47.5
    Спасибо за крутой репорт!
     
    • Мне нравится Мне нравится x 1
  5. TS
    Паяльник для пайки

    Паяльник для пайки Banned Banned

    Регистрация:
    26/1/21
    Сообщения:
    1.836
    Карма:
    304
    Репутация:
    390
    Оценки:
    +2.454/13/-24
    для вас всегда пожалуйсто
     
  6. JackGobs

    JackGobs Местный житель

    Регистрация:
    8/11/20
    Сообщения:
    1.629
    Карма:
    304
    Репутация:
    450
    Оценки:
    +2.430/8/-7
    Отличный репорт , интересно было почитать,да и вообще информативный
     
  7. Uzumaki Taakano

    Uzumaki Taakano Banned Banned

    Регистрация:
    10/6/21
    Сообщения:
    1.472
    Карма:
    174
    Репутация:
    39
    Оценки:
    +312/7/-15
    Не отписан трип:
    1
    стелс костюм оценил)
     
Загрузка...