1. Для просмотра полной версии форума нужно Войти или зарегистрироваться
    Скрыть объявление
  2. В период военного положения в Украине рекомендуем сохранять трезвость, это жизненно важно как вам так и вашим близким, возможно вам придётся их защищать и для этого лучше оставаться трезвыми! Нужно пережить это не лёгкое время, помогайте друг другу чем можете, мы с вами! Гуманитарная помощь жителям Украины
    Скрыть объявление

⚠️ Важно NARKOPUMPненаходы

Тема в разделе "Жалобы на продавцов и работников", создана пользователем Zsuvms, 11/11/20.

?

Был ли у вас ненаход от магазина NARKOPUMP

Голосование закрыто 11/11/21.
  1. Да

    66,7%
  2. Нет

    0 голосов
    0,0%
  3. Через раз

    33,3%
  1. TS
    Zsuvms

    Zsuvms Не покупай у меня!

    Регистрация:
    17/2/19
    Сообщения:
    72
    Карма:
    43
    Репутация:
    -2
    Оценки:
    +34/2/-17
    Если честно в г. Очаков уже устали от ненаходов. Курьеры ваши дибилоидные
     
  2. Rak

    Rak Солєвой Раста Banned

    Регистрация:
    25/2/18
    Сообщения:
    2.419
    Карма:
    334
    Репутация:
    642
    Оценки:
    +3.763/20/-54
    У Львові ще літом - останній раз ЛСД брав був ненахід і срач повний


    - Спитав оператора - клади з ЛСД є - у Шевч або Центрі? - Відповів є
    Я зачислив кошти на № кошилька
    - Оператор просить пару хв
    Проходить 10 хв, глухо - питаю знову, ще за 5хв відповідає - секунда
    ще десь хв 20 - 30 приходить фото
    - Саме фото - розмите, вечір - темно - стрілка показує на щось над кущами, ціль (з GPS Camera App для Айфонів) в нікуда взагалі
    - Фотошопом напічкали якогось непотребу яскраво рожево-фіолетового коляру - контраст між темним фото на якому вже тяжко розібрати щось - ріже очі.

    Прийшов на місце - зрозумів що клад під мене зробили - все як на фото, навіть машини припарковані одинаково були - ок думаю, добре - ну й пофіг що ніякий це не Центр.

    - дивився на паркан поблизу зверху - де на фото літала стрілка якоїсь мами- ніфіга не зрозумів, пишу оператору
    - оператор відповів - тоді почав дізнаватися у курєра деталі, це тривало пів години - єдиний надпис на фото був - Лсд, ні коляру ізо, нічого - виявилося що ЛСД мав бути в якійсь "бумажці" під кущами
    - Ок, почав ходити я біля кущів та сітки-паркану шукати "бумажку", через дорогу - квартири та балкони - пятниця - хтось курить весь час, за кущами та парканом - стоянки іншого квартирного будинку, там стоїть машина поліцейської охорони ( в принципі кущі допомагають)
    - Знову пишу оператору, питаю- яка саме бумажка? який колір? - чекаю ще 5-10хв - оператор відповідає - що бумажка - це газета.
    - Знову біля кущів ходжу, весь час якась музика грає з вікон квартир, хтось ходить, якісь малолєтки вирішили - що якраз час постояти якраз через дорогу від кущів де я був, довелося хв 20 чекати поки їх забрало таксі. Повернувся - знову хуй в чоло
    - Знову пишу оператору, - він просить взяти фото місця - курєр покаже де та що - беру фото місця - в мене камера в ночі непоганої якості фото робить - вислав, чекаю ще 10 хв - оператор нічого не пише - пишу оператору сам - він якось відвертається від конкретики - чому курєр - нічого не позначив - а просто мені пише - "щоб я добре подивився, має бути бумажка"
    - Набридла мені ця фігня, написав оператору що це повний баян і я йду звідти - пішов замовив у іншого магазину ЛСД.
    - Зранку оператор відписав - що курєр провірить та тоді відпишуть


    Ніколи нічого не відписали, супорт магазину на лізі у гілці у темі відгуків - все заперечив та сказав що Я конкурент і т.д і що взагалі ніхто " подстраиваться под вас точно никто тут не станет, но и то что вы говорите очевидный бред, ибо клады у нас готовые и специально для вас идти делать 025 соли или что вы там берете никто не станет, горячие клады у нас только на опты, а если вам пришлось ждать долго ответ, то уж простите но оператор не робот чтоб отвечать всем сразу, ответ иногда надо подождать! "



    До цього було 6 покупок - 6 находів, єдине що інколи місця були - у парку біля Айропорта - болота по вуха ще й в ночі раз, ну таке...

    Висновки для себе -
    Оператор - мені збрехав з самого початку про готові клади в Центрі, робота курєра - жахлива, фото всякою хуйньою обклеїно - в чому ЛСД на фото не позначено взагалі - йди шукай як хочеш, район не правильний.
    Хоча 1 з 7 - це не є погано, тут не так сам ненахід - як те що тактика магазину при спорній ситуації - не розвязати її - логічно та конкретно - а просто з тебе робити дурня та тягти час,

    Стара - тема де аналогічно робили рознічні клади під когось - також про те саме пишуть у відгуках
    https://www.legalizer.cc/threads/narkopump-испортился-куры-там-очень-не-умные-либо-торч.289582/

    Але їхній саппорт - говорить що -
    " подстраиваться под вас точно никто тут не станет, но и то что вы говорите очевидный бред, ибо клады у нас готовые и специально для вас идти делать 025 соли или что вы там берете никто не станет, горячие клады у нас только на опты"



    В кента аналогічна ситуація була після того - ходили з ним шукали клад - знову під вікнами - мені надоїло - пішов в Макдольдс, кент за хв 40 прийшов - найшов закладку в якомусь смітті метрів 5 від позначки.



    Загалом - Це магазин де вбільшості випадків все гаразд і якість товару хороша, але при виникненні проблем - без арбітражу тут нічого не зробиш. Я більше нічого купляти в них не буду тай все.
     
  3. Harry.Ford

    Harry.Ford Не покупай у меня!

    Регистрация:
    16/9/20
    Сообщения:
    30
    Карма:
    42
    Репутация:
    1
    Оценки:
    +22/4/-2
    Плюсую про ненаходы. При том от оператора помощи нет никакой
     
  4. Fhgf

    Fhgf Не покупай у меня!

    Регистрация:
    15/11/20
    Сообщения:
    2
    Карма:
    2
    Репутация:
    0
    Оценки:
    +0/0/-0
    Это точно
     

    Вложения:

  5. @TORrc

    @TORrc Активный

    Регистрация:
    16/2/18
    Сообщения:
    196
    Карма:
    143
    Репутация:
    73
    Оценки:
    +665/1/-4
    Как не правильно подобранный персонал портил репутацию магазина....