1. Для просмотра полной версии форума нужно Войти или зарегистрироваться
    Скрыть объявление
  2. В период военного положения в Украине рекомендуем сохранять трезвость, это жизненно важно как вам так и вашим близким, возможно вам придётся их защищать и для этого лучше оставаться трезвыми! Нужно пережить это не лёгкое время, помогайте друг другу чем можете, мы с вами! Гуманитарная помощь жителям Украины
    Скрыть объявление

Weedman Shop Кидок!!!!

Тема в разделе "Жалобы на продавцов и работников", создана пользователем Zvir, 10/6/20.

  1. TS
    Zvir

    Zvir Не покупай у меня!

    Регистрация:
    30/4/20
    Сообщения:
    1
    Карма:
    2
    Репутация:
    1
    Оценки:
    +3/0/-0
    Доброго дня!
    Арбітраж Легалайзеру. Хочу донести до вашого відома шо в вас на ветці знаходиться Кидок.
    Перейшовши по силці на ветці відкрився аккаунт Weedman ну і звичайно мені було цікаво почути відгуки про нього в чаті, в самому чаті знаходився бот який розкидував Прайс і контакти.
    В боті в розділі контакти знаходився новий лінк на його аккаунт перейшовши по ньому я почав діалог з ним.
    Мене зацікавило чому лінки в легалайзері і в телеграмі не співпадають, запитавшись в оператора про це він мене запевнив що він втратив доступ до старих аккаунтів як на легалайзері так в телеграмі.
    Домовившись з ним про об'єм я перевів суму у розмірі 1000 гривень, ось і проходе на данний момент 6 день, як він мене МУРАВОДИТЬ за ніс кажучи тим що він поверне кошти за 20 хвилин і пропадає безвісті читаючи мої повідомлення і ніяким чином толком на них не відповідає.
    До вашої уваги доношу цю інформацію що аккаунт ВІДМЕНА який знаходиться в вас на легалайзері мертвий.
    Демонструю вам всі скріни переписок чеків і без надійних обіцянок від Weedman Shop.
    Прошу прийняти міри.
    Дякую за Увагу!.
    Ветка - https://www.legalizer.cc/forums/Ассортимент-и-цены-от-магазина-weedman-shop.2261/
     

    Вложения:

    Последние данные очков репутации:
    Эль: 1 Очко 16/6/20
    • Информативно Информативно x 1
  2. Любое

    Любое Барный аналитик Про-Тестер Vip

    Регистрация:
    11/11/17
    Сообщения:
    10.032
    Карма:
    484
    Репутация:
    2.212
    Оценки:
    +25.485/239/-333
    Поздравляю, ты пополнил фейка.
    Если вдруг аккаунт здесь мертвый, то нужно было уведомить администрацию форума.
    А не пополнять кого-то, кго нашел в чате и он сказал, что не имеет доступа к форуму.
     
    • Золотые слова Золотые слова x 1
  3. Эль

    Эль Ровный Бро Banned Пробы не давать

    Регистрация:
    24/1/16
    Сообщения:
    4.545
    Карма:
    484
    Репутация:
    1.849
    Оценки:
    +13.476/96/-89
    Ненаход:
    4
    Не отписан трип:
    2
    Печалька ((
     
    Последние данные очков репутации:
    ★ Katada ★: 1 Очко 16/6/20
    • Смешной Смешной x 1
Загрузка...